ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

 

 
NEDEN ALK AUTO RENT A CAR OTO KİRALAMA
 
 
7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti,  Karşılaştırmalı Fiyatlar, K.Kartı Zorululuğu Yok, Araç tesliminde ödeme kolaylığı,“0” Risk Garantisi,Ücretsiz Rezervasyon İptali.

Günümüzde son derece büyüyerek devam eden rent a car sektöründe, ticari her alanda olduğu gibi güvenilirlik ilk hususlardan birisidir. Araç kiralama firmalarından faydalanacak müşterilerin en iyi hizmet kalitesine sahip olabilmeleri için güvenilir firmalarla çalışması gerekmektedir. Henüz piyasaya yeni girmiş rent a car firmalarının bile çok iddialı ve güvenilir hizmet vaatleri olabilir. Ancak araç kiralama konusu hafife alınacak bir işlem olmadığı için, araç kiralama firması seçimi yapılırken deneyim ve hizmet politikası en başarılı olan yerlerin tercih edilmesi gerekir.


Güvenilir rent a car firmasını anlamak için araştırma yaparken belli noktalara hassasiyet göstermek gerekir. Araçların kaskolu olup olmaması, zorunlu trafik sigortalarının olması, egzoz ve araç muayenelerinin eksiksiz olması ve tarihlerinin geçerli olması gibi bilgiler hakkında müşterilerin firmadan bilgi alma hakkı vardır. Bunun yanı sıra firma araç filosunda 3 yaşını geçmeyen araçların bulunması, araç bakımlarına dair belgelerin kontrol edilmesi, yazılı belgeyle güvence alınması gibi noktalara dikkat etmek de son derece önemlidir.


Araç kiraladıktan sonra yaşanabilecek kaza, arıza, bakım gibi hizmetler karşısında mağdur olmamak için, her işlemin en kısa süre içerisinde profesyonelce çözüme kavuşturulabilmesi çok önemlidir. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir firmalardan hizmet almak gerekir. Örneğin İstanbul’daki araç kiralama firmaları göz önüne alındığında müşterilerin önüne sayfalarca seçenek sunulabilir. Ne yazık ki bunlar içerisinde yeni açılan, güvenilir olmayan, hizmet kalitesinden yoksun firmalar da bulunabilir. Bu kadar yoğun bir trafik ve nüfus bulunan yerlerde özellikle rent a car firması seçiminde çok daha fazla dikkat etmek gerekir.


Hizmet alınacak rent a car firmasının kurumsal olması, deneyimli, uzman personele, sabit adres ve telefon numarasına sahip olması gerekli ve müşterilerin diledikleri zaman müşteri hizmetleri gibi yardım destek bölümleri ile kolayca iletişime geçmeleri mümkün kılınmalıdır. Bu sayede müşteri mağduriyeti gibi bir durum söz konusu olmaz ve müşterilerin araç tesliminde de sürprizlerle karşılaşma olasılığı ortadan kaldırılmaktadır.

 
 
 
 
 
 

ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

 

ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

ANASAYFA   I   HAKKIMIZDA    I   ARAÇLARIMIZ   I    FİYATLARIMIZ    I   MULTİMEDYA   I    İLETİŞİM
 
MARDİN ALK AUTO RENT A CAR - OTO KİRALAMA
Ravza Caddesi Yenişehir 3 Apt. Altı No:40/D Artuklu-Mardin
http://alkotokiralama.com/images/telalt.jpg
Tasarım Faruk Güneş