ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

 

 
KİRALAMA KOŞULLARI
 
 

Fiyatlara araçların bakım giderleri dahil , benzin hariçtir.

ÖDEME ŞEKİLLERİ :Peşin , kredi kartı veya Travellers Cheque, Euro Cheque , yaklaşık kira bedeli araç tesliminde ödenmelidir.Kesin kira bedeli aracın dönüşünde hesaplanacaktır.

KULLANIM YAŞI:A,B,C,D grupları için en az 21E,F grubu araçalarda en az 30yaşını doldurmuş olması gerekir.

KİRALAMA SÜRESİ:En az 24 saattir.

EHLİYET:Kiracının A,B,C,D grupları için en az 1 yıl E ve F grupları için en az 2 yıllık geçerli ulusal ve uluslar arası ehliyete sahip olması gerekir.

TESLİM VE BIRAKMA : MARDİN ALK AUTO Bürolarının bulunduğu şehirler ile buralara bağlı limanlar , tren istasyonları ve otellerde teslim bırakmaları ücretsizdir. Bu bürolar dışında araç teslim / bırakmak istenildiğinde transfer ücreti alınır.

TRAFİK CEZALARI : Kiracının kusurundan doğabilecek trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir .

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR için özel fiyat uygulanır

MARDİN ALK AUTO Fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen araç tipleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

TESLİM GECİKMELERİ:Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için kira fiyatının 1/3 ,3 saati geçen gecikmelerde günlük fiyatı alınır.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI REZERVASYON MARDİN ALK AUTO Yurt içi ve yurt dışı oto kiralama rezervasyonlarınızda da hizmetinizdedir.

LASTİK PATLAMASI yarılması ve cam kırılması kiracıya aittir.

---------------

RATES INCLUDE Maintance , gasoline is excluded

METHODS OF PAYMEND :The estimated cost of rental is payable at the time delivery of the car end of final adjustment is made on completion of rental Alternatively , major Credit or Travellers cheques ad eurocheques may be accepted

RENTES AGE: Minimum 21 years for groups A,B,C,D and  30 years for E and F.

RENTAL PERIOD : Minunmum rental period is 24 hours

DRIVING LICENCE : Driver must have held a vid drive licence for a minumum of one year for groups A,B,C,D 2 yearsfor groups E and F international licence maybe acceptableahip olması gerekir.

DELIVERY AND COLLECTİON : Free delivery and clection o car t MARDİN ALK AUTO station and airport offices within Office hours. Deliveryand collection outside city limits  of MARDİN ALK AUTO station are charged at we want the pay of the car transfer

TRAFFIC FINES: Tickets and subseqadminirative sanctions resultig form trafficvialotions incurred during the rperiod are charged to the rental

LONG TERM RENTALS : Special rates are applied for longterm rentals .

MARDİN ALK AUTO reserves the right to subsitute the type of the car , undercircumtances beyond control.Rates and included are suject to change notice.

DELAYED RETURN : Hire periods are culated on 24 hours basis in case of being delay in returning of the car less than 3 hours is charged 1/3 for evey excess hour .İf the delay in deliveryof the car exceeds 3 hours , full day rental is charged.

INTERNATIONAL REZERVATİONS : MARDİN ALK AUTO is at your service for Domastic and international air tickets and hotel reservations and internanal rent a car reservations.

THE TYRES PUNCTURES nad the galss Broken paying not inculud.

 
 
 
 
 
 

ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

 

ALK AUTO RENT ACAR - OTO KİRALAMA

ANASAYFA   I   HAKKIMIZDA    I   ARAÇLARIMIZ   I    FİYATLARIMIZ    I   MULTİMEDYA   I    İLETİŞİM
 
MARDİN ALK AUTO RENT A CAR - OTO KİRALAMA
Ravza Caddesi Yenişehir 3 Apt. Altı No:40/D Artuklu-Mardin
http://alkotokiralama.com/images/telalt.jpg
Tasarım Faruk Güneş